Wyszukiwarka

Ustaw Ikonę sklepu na swój ekran startowy w systemie Android Ustaw Ikonę sklepu na swój ekran startowy w systemie iOS Ustaw Ikonę sklepu na swój ekran startowy w systemie Windows 8
Dostawa
Inpost
Odbiór osobisty
Płatności
ING
Kontakt
Kontakt

» przeczytaj wszystkie opinie

Android

Aby dodać stronę do ekranu głównego w systemie operacyjnym Android, otwórz domyślną przeglądarkę i naciśnij przycisk systemowy „menu” na telefonie i wybierz opcję „Zapisz w zakładkach".Następnie w polu „Dodaj do” zmień wybór na „Ekran główny”. Naciśnij Ok. Skrót do wybranej przez Ciebie strony www pojawi się na ekranie.


 

Gdy korzystasz z przeglądarki Google Chrome na systemie Android, otwórz stronę w tej aplikacji, naciśnij przycisk systemowy „menu” na telefonie i listy wybierz opcję „Dodaj do ekranu głównego”.


Jeśli chcesz zmień tytuł strony, a następnie naciśnij przycisk „Dodaj”.

iOS

Aby dodać  ikonę strony do ekranu początkowego najpierw otwórz przeglądarkę Safari i wpisz adres wybranego serwisu. Gdy strona załaduje się, naciśnij ikonę znajdującą się na dole ekranu.

 

Wybierz opcję: „Dodaj do ekranu początkowego”.

 


Pojawi się okno, w którym można zmienić nazwę strony. Naciśnij przycisk dodaj.


Twoja ulubiona strona pojawiła się na pulpicie.

 

Uwaga!

Przeglądarka Safari obsługuje również zakładki. Jeśli zatem nie lubisz jak  na Twoim ekranie startowym znajduje się zbyt wiele ikon, możesz wykorzystać także tę funkcję.

Naciśnij przycisk wspomniany w pierwszym kroku i wybierz opcję „Zakładka”, a następnie naciśnij „Zachowaj”. Gdy następnym razem uruchomisz pustą kartę w przeglądarce Safari, Twoja ulubiona strona pojawi się wśród zakładek.

Windows Phone

Aby przypiąć wybraną stronę do ekranu startowego, otwórz przeglądarkę Internet Explorer i przejdź do wybranego serwisu. Następnie naciśnij ikonę więcej i wybierz opcję „Przypnij do ekranu startowego”.


Wybrana strona pojawi się na ekranie startowym.

Twój koszyk jest pusty

© Copyright 2013 VETANIMAL24. Realizacja Wirtualny Marketing.